Bentham Country Club

The Home Of 5-A-Side Football ... And More!

DIVISION ONE

          WED 4th JUN                                                        

 WED 9th JUL

                                             
 6.15  The Big Dogs  10  v  0  Too Krafty    6.15  Chavvie's On Bail        10  v  4  Too Krafty
 7.00  Chavvie's On Bail  4  v  6  Longney Shoguns    7.00  The Big Dogs  16  v  2  Inter Ur Nan
 7.40  El Diablo  7  v  6  Bond Life    7.40  The Strong Lynx  6  v  10  Bond Life
 8.25  Inter Ur Nan  10  v  0  The Strong Lynx    8.25  Old Peculiars  3  v  2  El Diablo
 9.05  Old Peculiars  3  v  10  TFI Friday    9.05  TFI Friday  21  v  4  Longney Shoguns
   WED 11th JUN              WED 16th JUL        
 6.15  Chavvie's On Bail  5  v  6  Bond Life    6.15  Old Peculiars  5  v  6  The Strong Lynx
 7.00  El Diablo  7  v  4  The Strong Lynx    7.00  Bond Life  7  v  3  Inter Ur Nan
 7.40  TFI Friday  7  v  11  Too Krafty    7.40  Chavvie's On Bail  11  v  5  The Big Dogs
 8.25  The Big Dogs  14  v  5  Old Peculiars    8.25  Too Krafty  6  v  4  Longney Shoguns
 9.05  Longney Shoguns  3  v  2  Inter Ur Nan    9.05  TFI Friday  13  v  6  El Diablo
   WED 18th JUN              WED 23rd JUL        
 6.15  El Diablo  13  v  3  Inter Ur Nan    6.15  Bond Life  3  v  7  Longney Shoguns
 7.00  Old Peculiars  5  v  3  Bond Life    7.00  Too Krafty  0  v  10  El Diablo
 7.40  Longney Shoguns  4  v  6  The Big Dogs    7.40  Inter Ur Nan  11  v  4  Old Peculiars
 8.25  TFI Friday  18  v  2  Chavvie's On Bail    8.25  TFI Friday  14  v  7  The Big Dogs
 9.05  The Strong Lynx  3  v  8  Too Krafty    9.05  Chavvie's On Bail  13  v  3  The Strong Lynx
   WED 25th JUN              WED 30th JUL        
 6.15  Inter Ur Nan  5  v  10  Too Krafty    6.15  El Diablo  4  v  8  The Big Dogs
 7.00  Old Peculiars  0  v  12  Chavvie's On Bail    7.00  Bond Life  7  v  12  TFI Friday
 7.40  El Diablo  3  v  1  Longney Shoguns    7.40  The Strong Lynx  3  v  5  Longney Shoguns
 8.25  The Strong Lynx  3  v  17  TFI Friday    8.25  Inter Ur Nan  5  v  12  Chavvie's On Bail
 9.05  The Big Dogs  12  v  2  Bond Life    9.05  Old Peculiars  10  v  0  Too Krafty
   WED 2nd JUL              WED 6th AUG        
 6.15  Old Peculiars  5  v  2  Longney Shoguns    Rearranged Games.        
 7.00  The Big Dogs  5  v  5  The Strong Lynx      WED 13th AUG        
 7.40  Inter Ur Nan  4  v  8  TFI Friday      Cup Competition        
 8.25  Bond Life  4  v  9  Too Krafty      WED 20th AUG        WED 27th AUG
 9.05  Chavvie's On Bail  0  v  10  El Diablo      Cup Competition        Cup Competition

DIVISION TWO

          WED 4th JUN                                                        

 WED 9th JUL

                                             
 6.15  Shakermakers  7  v  7  Dizzee Rascals    6.15  Nam Veterans                 12  v  4  Dizzee Rascals
 7.00  Priors FC  5  v  12  Phat Monkeys    7.00  Brazilians  8  v  3  Priors FC
 7.40  Northern Boys Love Gravy  9  v  7  Purple Panthers    7.40  Northern Boys Love Gravy  5  v  13  Shakermakers
 8.25  Real Duff                            10  v  2  Brazilians    8.25  Horwath Clark Whitehill  2  v  6  Phat Monkeys
 9.05  Horwath Clark Whitehill  4  v  4  Nam Veterans    9.05  Real Duff   7  v  6  Purple Panthers
   WED 11th JUN              WED 16th JUL        
 6.15  Dizzee Rascals  6  v  7  Real Duff     6.15  Northern Boys Love Gravy  0  v  10  Dizzee Rascals
 7.00  Northern Boys Love Gravy  0  v  10  Nam Veterans    7.00  Shakermakers  12  v  3  Purple Panthers
 7.40  Phat Monkeys  4  v  8  Brazilians    7.40  Priors FC  3  v  6  Real Duff 
 8.25  Horwath Clark Whitehill  6  v  4  Purple Panthers    8.25  Horwath Clark Whitehill  5  v  6  Brazilians
 9.05  Shakermakers  2  v  5  Priors FC    9.05  Nam Veterans  5  v  3  Phat Monkeys
   WED 18th JUN              WED 23rd JUL        
 6.15  Dizzee Rascals  10  v  4  Purple Panthers    6.15  Dizzee Rascals  7  v  5  Priors FC
 7.00  Phat Monkeys  5  v  3  Real Duff     7.00  Real Duff   4  v  7  Horwath Clark Whitehill
 7.40  Priors FC  4  v  7  Horwath Clark Whitehill    7.40  Northern Boys Love Gravy  0  v  10  Phat Monkeys
 8.25  Nam Veterans  5  v  4  Shakermakers    8.25  Nam Veterans  9  v  2  Purple Panthers
 9.05  Northern Boys Love Gravy  3  v  10  Brazilians    9.05  Shakermakers  9  v  2  Brazilians
   WED 25th JUN              WED 30th JUL        
 6.15  Phat Monkeys  6  v  1  Dizzee Rascals    6.15  Dizzee Rascals  4  v  5  Brazilians
 7.00  Shakermakers  2  v  7  Horwath Clark Whitehill    7.00  Purple Panthers  4  v  5  Phat Monkeys
 7.40  Northern Boys Love Gravy  3  v  6  Real Duff     7.40  Nam Veterans  5  v  3  Priors FC
 8.25  Nam Veterans  5  v  3  Brazilians    8.25  Shakermakers                     6  v  4  Real Duff                      
 9.05  Purple Panthers  7  v  7  Priors FC    9.05  Northern Boys Love Gravy  0  v  10  Horwath Clark Whitehill
   WED 2nd JUL              WED 6th AUG        
 6.15  Horwath Clark Whitehill  6  v  1  Dizzee Rascals    Rearranged Games.        
 7.00  Nam Veterans  5  v  1  Real Duff       WED 13th AUG        
 7.40  Purple Panthers  5  v  6  Brazilians      Cup Competition        
 8.25  Northern Boys Love Gravy  7  v  1  Priors FC      WED 20th AUG        WED 27th AUG
 9.05  Phat Monkeys  4  v  6  Shakermakers      Cup Competition        Cup Competition

DIVISION THREE

          WED 4th JUN                                                         

 WED 9th JUL

                                               
 6.15  Redi Knights  6  v  5  Ruck Over    6.15  The Remains               4  v  3  Mullard United
 7.00  Giggity Goo FC  0  v  5  Can't Score Won't Score    7.00  Redi Knights  7  v  4  KJS
 7.40  Argentetbury  4  v  10  Slipped Discs    7.40  Argentetbury  5  v  11  Ruck Over
 8.25  Mullard United  0  v  9  KJS    8.25  Giggity Goo FC  1  v  14  Slipped Discs
 9.15  Punk & Disorderly  8  v  2  The Remains    9.15  Punk & Disorderly  15  v  8  Can't Score Won't Score
   WED 11th JUN              WED 16th JUL        
 6.15  Giggity Goo FC  8  v  6  KJS    6.15  Ruck Over  2  v  7  KJS
 7.00  Mullard United  3  v  4  Argentetbury    7.00  Giggity Goo FC  8  v  9  Argentetbury
 7.40  Redi Knights  3  v  7  The Remains    7.40  Redi Knights  11  v  3  Mullard United
 8.25  Slipped Discs  6  v  0  Can't Score Won't Score    8.25  The Remains  10  v  0  Can't Score Won't Score
 9.15  Punk & Disorderly  9  v  5  Ruck Over    9.15  Punk & Disorderly  4  v  9  Slipped Discs
   WED 18th JUN              WED 23rd JUL        
 6.15  Can't Score Won't Score  6  v  6  Argentetbury    6.15  Redi Knights  3  v  3  Can't Score Won't Score
 7.00  The Remains                   3  v  12  KJS    7.00  Ruck Over  7  v  9  The Remains
 7.40  Redi Knights  3  v  6  Slipped Discs    7.40  KJS  1  v  2  Slipped Discs
 8.25  Mullard United  7  v  7   Ruck Over    8.25  Giggity Goo FC  5  v  7  Mullard United
 9.15  Giggity Goo FC  2  v  15  Punk & Disorderly    9.15  Punk & Disorderly  11  v  4  Argentetbury
   WED 25th JUN              WED 30th JUL        
 6.15  The Remains  3  v  15  Slipped Discs    6.15  Mullard United  10  v  8  Slipped Discs
 7.00  Can't Score Won't Score  3  v  7  Mullard United    7.00  Ruck Over  2  v  6  Can't Score Won't Score
 7.40  Giggity Goo FC  10  v  6  Ruck Over    7.40  The Remains  10  v  0  Giggity Goo FC
 8.25  Redi Knights  6  v  2  Argentetbury    8.25  Argentetbury  6  v  9  KJS
 9.15  KJS  3  v  5  Punk & Disorderly    9.15  Redi Knights  5  v  8  Punk & Disorderly
   WED 2nd JUL              WED 6th AUG        
 6.15  Redi Knights  6  v  2  Giggity Goo FC    Rearranged Games.        
 7.00  Ruck Over  4  v  5  Slipped Discs      WED 13th AUG        
 7.40  KJS  6  v  1  Can't Score Won't Score      Cup Competition        
 8.25  The Remains  6  v  6  Argentetbury      WED 20th AUG        WED 27th AUG
 9.15  Mullard United  3  v  6  Punk & Disorderly      Cup Competition        Cup Competition

DIVISION FOUR

          WED 4th JUN                                                        

 WED 9th JUL

                                             
 6.15  Mine's A Pint  5  v  0  Ten Nil Down    6.15  Mine's A Pint  8  v  3  Strollers FC
 7.00  Strollers FC  5  v  1  Predators    7.00  [Paul Duke]                  4  v  3  Ten Nil Down
 7.40  5th Element  1  v  1  Galaxy    7.40  5th Element  5  v  1  Huntley & Co.
 8.25  [Paul Duke]  3  v  1  Huntley & Co.    8.25  Rosa Klebb's Boots  1  v  16  Galaxy
 9.05  Rosa Klebb's Boots  1  v  3  Ultra Warriors    9.05  Predators  3  v  6  Ultra Warriors
   WED 11th JUN              WED 16th JUL        
 6.15  Strollers FC  6  v  3  5th Element    6.15  Rosa Klebb's Boots  6  v  1  Huntley & Co.
 7.00  Huntley & Co.  5  v  6  Galaxy    7.00  5th Element  2  v  6  [Paul Duke]
 7.40  Ultra Warriors  7  v  2  Mine's A Pint    7.40  Strollers FC  6  v  2  Ten Nil Down
 8.25  Rosa Klebb's Boots  10  v  3  Ten Nil Down    8.25  Predators  9  v  9  Mine's A Pint
 9.05  [Paul Duke]  9  v  3  Predators    9.05  Ultra Warriors  4  v  5  Galaxy
   WED 18th JUN              WED 23rd JUL        
 6.15  [Paul Duke]  6  v  3  Galaxy    6.15  Predators  7  v  4  5th Element
 7.00  Rosa Klebb's Boots  6  v  8  5th Element    7.00  Mine's A Pint  3  v  5  Galaxy
 7.40  Ten Nil Down  2  v  12  Predators    7.40  Rosa Klebb's Boots  2  v  8  [Paul Duke]
 8.25  Strollers FC  4  v  4  Ultra Warriors    8.25  Ten Nil Down  4  v  5  Ultra Warriors
 9.05  Huntley & Co.  5  v  10  Mine's A Pint    9.05  Strollers FC  7  v  4  Huntley & Co.
   WED 25th JUN              WED 30th JUL        
 6.15  [Paul Duke]  5  v  3  Mine's A Pint    6.15  Ten Nil Down  5  v  7  Galaxy
 7.00  Rosa Klebb's Boots  2  v  13  Strollers FC    7.00  Ultra Warriors  17  v  1  5th Element
 7.40  Predators  4  v  1  Galaxy    7.40  Huntley & Co.  3  v  15  Predators
 8.25  Huntley & Co.  2  v  6  Ultra Warriors    8.25  Strollers FC                3  v  1  [Paul Duke]
 9.05  Ten Nil Down  4  v  5  5th Element    9.05  Rosa Klebb's Boots  8  v  13  Mine's A Pint
   WED 2nd JUL              WED 6th AUG        
 6.15  Rosa Klebb's Boots  3  v  10  Predators    Rearranged Games.        
 7.00  Huntley & Co.  5  v  5  Ten Nil Down      WED 13th AUG        
 7.40  Ultra Warriors  5  v  2  [Paul Duke]      Cup Competition        
 8.25  Mine's A Pint  4  v  6  5th Element      WED 20th AUG        WED 27th AUG
 9.05  Galaxy  2  v  3  Strollers FC      Cup Competition        Cup Competition

DIVISION A

          WED 26th MAR                                                          

 WED 30th APR

                                             
 6.15  Shakermakers  6  v  10  Too Krafty    6.15  Shakermakers                    4  v  10  Old Peculiars
 7.00  The Big Dogs  10  v  4  Old Peculiars    7.00  Champions League  5  v  11  Too Krafty
 7.40  Chavvie's On Bail  8  v  3  The Strong Lynx    7.40  ZZ Lazio  5  v  16  Chavvie's On Bail
 8.25  Champions League  4  v   8  ZZ Lazio    8.25  The Strong Lynx  7  v  5  El Diablo
 9.05  TFI Friday  21  v  1  El Diablo    9.05  The Big Dogs  7  v  5  TFI Friday
   WED 2nd APR              WED 7th MAY        
 6.15  Chavvie's On Bail  9  v  7  Old Peculiars    6.15  ZZ Lazio  0  v  10  El Diablo
 7.00  The Strong Lynx  2  v  7  ZZ Lazio    7.00  Champions League  3  v  11  Chavvie's On Bail
 7.40  TFI Friday  13  v  1  Shakermakers    7.40  Too Krafty  5  v  5  Old Peculiars
 8.25  Too Krafty  4  v  11  El Diablo    8.25  The Big Dogs  14  v  8  Shakermakers
 9.05  The Big Dogs  3  v  17  Champions League    9.05  The Strong Lynx  1  v  14  TFI Friday
   WED 9th APR              WED 14th MAY        
 6.15  The Strong Lynx  16  v  3  Champions League    6.15  The Big Dogs  5  v  9  Chavvie's On Bail
 7.00  Chavvie's On Bail  3  v  7  El Diablo    7.00  The Strong Lynx  7  v  8  Shakermakers
 7.40  The Big Dogs  8  v  5  Too Krafty    7.40  Champions League  2  v  11  El Diablo
 8.25  TFI Friday  13  v  6  Old Peculiars    8.25  TFI Friday  16  v  7  Too Krafty
 9.05  ZZ Lazio  23  v  2  Shakermakers    9.05  ZZ Lazio  1  v  14  Old Peculiars
   WED 16th APR              WED 21st MAY        
 6.15  Champions League  4  v  9  Shakermakers    6.15  The Strong Lynx  0  v  10  Too Krafty
 7.00  El Diablo  6  v  4  Old Peculiars    7.00  Chavvie's On Bail  9  v  17  TFI Friday
 7.40  The Big Dogs  5  v  12  The Strong Lynx    7.40  The Big Dogs  17  v  4  ZZ Lazio
 8.25  ZZ Lazio  5  v  32  TFI Friday    8.25  Champions League  5  v  8  Old Peculiars
 9.05  Chavvie's On Bail  10  v  5  Too Krafty    9.05  El Diablo  7  v  3  Shakermakers
   WED 23rd APR              WED 28th MAY        
 6.15  The Big Dogs  9  v  3  El Diablo    Rearranged Games.        
 7.00  ZZ Lazio  2  v  19  Too Krafty              
 7.40  Champions League  0  v  12  TFI Friday      Bottom Three Teams        Relegated.
 8.25  Shakermakers  2  v  5  Chavvie's On Bail              
 9.05  The Strong Lynx  3  v  4  Old Peculiars              

DIVISION B

          WED 26th MAR                                                         

 WED 30th APR

                                              
 6.15  Phat Monkeys                 5  v  3  Real Duff    6.15  Mullard United               1  v  6  Real Duff
 7.00  Mullard United    5  v  9  Inter Ur Nan    7.00  Giggity Goo FC  8  v  10  Inter Ur Nan
 7.40  Nam Veterans  4  v  10  Bond Life    7.40  KJS  4  v  7  Nam Veterans
 8.25  Horwath Clark Whitehill  5  v   4  KJS    8.25  Bond Life  5  v  6  Longney Shoguns
 9.05  Longney Shoguns  6  v  3  Giggity Goo FC    9.05  Phat Monkeys   0  v  10  Horwath Clark Whitehill
   WED 2nd APR              WED 7th MAY        
 6.15  Nam Veterans  7  v  2  Mullard United     6.15  KJS  5  v  6  Longney Shoguns
 7.00  Bond Life  9  v  4  KJS    7.00  Horwath Clark Whitehill  5  v  5  Nam Veterans
 7.40  Giggity Goo FC  2  v  7  Real Duff    7.40  Phat Monkeys   3  v  2  Mullard United 
 8.25  Phat Monkeys   3  v  4  Longney Shoguns    8.25  Inter Ur Nan  5  v  7  Real Duff
 9.05  Inter Ur Nan  7  v  3  Horwath Clark Whitehill    9.05  Bond Life  10  v  0  Giggity Goo FC
   WED 9th APR              WED 14th MAY        
 6.15  Bond Life  2  v  4  Horwath Clark Whitehill    6.15  Inter Ur Nan  6  v  6  Nam Veterans
 7.00  Longney Shoguns  9  v  2  Nam Veterans    7.00  Bond Life  6  v  2  Real Duff
 7.40  Inter Ur Nan  15  v  4  Phat Monkeys     7.40  Longney Shoguns  7  v  0  Horwath Clark Whitehill
 8.25  Giggity Goo FC  2  v  8  Mullard United     8.25  Giggity Goo FC  4  v  19  Phat Monkeys 
 9.05  KJS  4  v  6  Real Duff    9.05  KJS  5  v  6  Mullard United 
   WED 16th APR              WED 21st MAY        
 6.15  Giggity Goo FC  5  v  6  KJS    6.15  Bond Life  10  v  0  Phat Monkeys 
 7.00  Horwath Clark Whitehill  1  v  6  Real Duff    7.00  Giggity Goo FC  4  v  15  Nam Veterans
 7.40  Longney Shoguns  4  v  1  Mullard United     7.40  Inter Ur Nan  6  v  3  KJS
 8.25  Bond Life  1  v  4  Inter Ur Nan    8.25  Horwath Clark Whitehill  5  v  5  Mullard United 
 9.05  Phat Monkeys   6  v  6  Nam Veterans    9.05  Longney Shoguns  4  v  3  Real Duff
   WED 23rd APR              WED 28th MAY        
 6.15  Inter Ur Nan  5  v  5  Longney Shoguns    Rearranged Games.        
 7.00  KJS  7  v  2  Phat Monkeys               
 7.40  Giggity Goo FC  1  v  5  Horwath Clark Whitehill      Bottom Three Teams        Relegated.
 8.25  Nam Veterans  4  v  5  Real Duff      Top Three Teams        Promoted.
 9.05  Bond Life  6  v  5  Mullard United               

DIVISION C

             WED 26th MAR                                                             

 WED 30th APR

                                             
 7.00  Dizzee Rascals  5  v  2  Purple Panthers    6.15  Slipped Discs                       11  v  1  Dizzee Rascals
 7.40  Strollers FC    4  v  7  Argentetbury    7.00  Mine's A Pint  4  v  2  Purple Panthers
 8.25  Mine's A Pint  14  v  4  [Paul Duke]    7.40  Ruck Over  4  v  8  Brazilians
 9.05  Slipped Discs  3  v   11  Brazilians    8.25  Strollers FC  8  v  1  [Paul Duke]
 9.45  Punk & Disorderly  5  v  3  Ruck Over    9.15  Argentetbury  6  v  6  Punk & Disorderly
   WED 2nd APR              WED 7th MAY        
 6.15  Ruck Over  8  v  10  Dizzee Rascals    6.15  Brazilians  6  v  4  Dizzee Rascals
 7.00  Mine's A Pint  4  v  4  Brazilians    7.00  Strollers FC  4  v  4  Mine's A Pint
 7.40  Argentetbury  6  v  4  [Paul Duke]    7.40  Purple Panthers  13  v  3  Slipped Discs
 8.25  Strollers FC  3  v  6  Slipped Discs    8.25  Argentetbury  5  v  8  Ruck Over
 9.15  Purple Panthers  6  v  1  Punk & Disorderly    9.15  [Paul Duke]  0  v  10  Punk & Disorderly
   WED 9th APR              WED 14th MAY        
 6.15  [Paul Duke]  3  v  6  Dizzee Rascals    6.15  Argentetbury  4  v  10  Dizzee Rascals
 7.00  Ruck Over  10  v  6  Slipped Discs    7.00  Purple Panthers  4  v  7  Ruck Over
 7.40  Argentetbury  10  v  1  Mine's A Pint    7.00 4  Brazilians  7  v  4  Strollers FC
 8.25  Brazilians  3  v  5  Purple Panthers    7.40  [Paul Duke]  3  v  8  Slipped Discs
 9.15  Strollers FC  3  v  2  Punk & Disorderly    9.15  Mine's A Pint  4  v  4  Punk & Disorderly
   WED 16th APR              WED 21st MAY        
 6.15  Mine's A Pint  5  v  5  Dizzee Rascals    6.15  Strollers FC  5  v  3  Ruck Over
 7.00  [Paul Duke]  7  v  10  Ruck Over    6.15 4  Slipped Discs  7  v  4  Mine's A Pint
 7.40  Strollers FC  2  v  6  Purple Panthers    7.00  Argentetbury  5  v  11  Purple Panthers
 8.25  Argentetbury  7  v  5  Brazilians    7.40  [Paul Duke]  3  v  4  Brazilians
 9.15  Punk & Disorderly  6  v  5  Slipped Discs    9.15  Punk & Disorderly  4  v  14  Dizzee Rascals
   WED 23rd APR              WED 28th MAY        
 6.15  Strollers FC  2  v  5  Dizzee Rascals    Rearranged Games.        
 6.15 4  Purple Panthers  2  v  4  [Paul Duke]              
 7.00  Argentetbury  2  v  4  Slipped Discs      Bottom Three Teams        Relegated.
 7.40  Ruck Over  5  v  4  Mine's A Pint              
 9.15  Brazilians  3  v  3  Punk & Disorderly              

DIVISION D

             WED 26th MAR                                                              

 WED 30th APR

                                               
 7.40  Rosa Klebb's Boots          9  v  5  Can't Score Won't Score    6.15  The Remains               2  v  4  Redi Knights
 8.25  Redi Knights    4  v  5  The Remains    7.00  Rosa Klebb's Boots   3  v  10  Can't Score Won't Score
 9.05  5th Element  7  v  7  Strongbow Warriors    7.40  Strongbow Warriors  4  v  6  5th Element
 WED 2nd APR               WED 7th MAY        
 6.15  Rosa Klebb's Boots  6  v  14  The Remains    6.15  Can't Score Won't Score  6  v  5  Strongbow Warriors
 7.00  Can't Score Won't Score  6  v  4  Strongbow Warriors    7.00  5th Element  3  v  1  Redi Knights
 7.40  Redi Knights  8  v  1  5th Element    7.40  Rosa Klebb's Boots   4  v  10  The Remains
   WED 9th APR              WED 14th MAY        
 6.15  Redi Knights  5  v  3  Strongbow Warriors    6.15  Rosa Klebb's Boots   2  v  8  5th Element
 7.00  Rosa Klebb's Boots  4  v  8  5th Element    7.40  Strongbow Warriors  2  v  3  Redi Knights
 7.40  The Remains  14  v  4  Can't Score Won't Score    8.25 3  The Remains  11  v  6  Can't Score Won't Score
   WED 16th APR              WED 21st MAY        
 6.15  Can't Score Won't Score  4  v  4  5th Element    7.00  Rosa Klebb's Boots   5  v  7  Redi Knights
 7.00  The Remains  6  v  4  Strongbow Warriors    7.40  The Remains  1  v  12  Strongbow Warriors
 7.40  Rosa Klebb's Boots  2  v  7  Redi Knights    8.25 3  Can't Score Won't Score  7  v  2  5th Element
   WED 23rd APR              WED 28th MAY        
 7.00  Redi Knights  3  v  3  Can't Score Won't Score    6.15  The Remains  8  v  4  5th Element
 7.40  The Remains  9  v  4  5th Element    7.00  Rosa Klebb's Boots   1  v  14  Strongbow Warriors
 8.25 3  Rosa Klebb's Boots  5  v  8  Strongbow Warriors    7.40  Can't Score Won't Score  4  v  5  Redi Knights
   Rearranged Games        Will Be Played      Throughout Qualification        Round Using The
   Spare KO Slots.        Teams May Have Two      Games On One Evening.