Bentham Country Club

The Home Of 5-A-Side Football ... And More!

Tables - Final Round

DIV 1                                         PL  PTS  GD  
 1st  Harlem Globetrotters  11  31  85
 2nd  Mean Machine  11  25  40
 3rd  Armin Meiwes.com  11  25  37
 4th  Hadrians Divide  11  17  -7
 5th  The Maxwells  11  16  -6
 6th  5 Belly's  11  14  0
 7th  Great Witcombe FC  11  14  -13
 8th  Tesco  11  13  1
 9th  Menace  11  13  -7
 10th  OBA Plays Kabbadi  11  12  -39
 11th  Where's The Defence?  11  10  -30
 12th  FC Commercial  11  0  -61

DIV 2                                         PL  PTS  GD  
 1st  Surreal Madrid  11  28  44
 2nd  Ten Nil Down  11  27  35
 3rd  Cupid Stunts  11  20  12
 4th  Slow Starters  11  19  -2
 5th  Here 4 The Beer  11  18  -4
 6th  FCUK Utd.  11  16  2
 7th  The Latics C  11  16  -9
 8th  Boys Aloud  11  15  -9
 9th  The Specialists  11  12  0
 10th  The Bottlers  11  9  -16
 11th  Concede A Lot  11  9  -23
 12th  Magicians  11  2  -30

DIV 3                                         PL  PTS  GD  
 1st  Barney's Army  11  30  20
 2nd  Da Tnz Squad  11  24  21
 3rd  Krayz  11  21  4
 4th  Hartpury Hunks  11  19  23
 5th  Ballsalona  11  18  11
 6th  Trance-Fix  11  14  6
 7th  Blatant Rage RIP  11  13  -7
 8th  Village Allstars  11  12  -3
 9th  Ultimate Destroyers  11  11  -7
 10th  Mine Mine Five  11  10  -17
 11th  Norfolk N Chance  11  10  -26
 12th  Men In Black  11  9  -25

DIV 4                                         PL  PTS  GD  
 1st  The Krusty Krab  11  27  35
 2nd  Need 2B Utd.  11  23  28
 3rd  4 Men & A Furby  11  22  10
 4th  Burton Boyz  11  20  24
 5th  Quedgeley Unathletic  11  17  23
 6th  The All Dayers  11  15  -7
 7th  Donuts  11  15  -12
 8th  Predators  11  15  -40
 9th  Hemplan Harriers  11  14  -4
 10th  Grumpy Old Men  11  11  -16
 11th  The Sparks  11  7  -20
 12th  Pikeys  11  6  -21

SUNDAY DIVISION ONE

       SUNDAY 2nd JAN               SUNDAY  13th FEB        
 5.00  Mean Machine  13  vs  5  FC Commercial                5.00  FC Commercial  3  vs  10  Tesco                          
 5.50  Harlem Globetrotters  12  vs  0  Great Witcombe FC    5.50  Great Witcombe FC  10  vs  13  Mean Machine
 6.40  5 Belly's  6  vs  9  Menace    6.40  Where's The Defence?  1  vs  9  Hadrians Divide
 7.30  OBA Plays Kabbadi  6  vs  6  Hadrians Divide    7.30  Harlem Globetrotters  18  vs  1  OBA Plays Kabbadi
 8.20  Armin Meiwes.com  8  vs  2  Tesco    8.20  Armin Meiwes.com  10  vs  7  Menace
 9.10  Where's The Defence?  5  vs  7  The Maxwells    9.10  The Maxwells  5  vs  7  5 Belly's
   SUNDAY 9th JAN              SUNDAY 20th FEB        
 5.00  Harlem Globetrotters  13  vs   3  FC Commercial     5.00  Great Witcombe FC  8  vs  4  FC Commercial 
 5.50  Where's The Defence?   6  vs  15  Mean Machine    5.50  Where's The Defence?  6  vs  7  Armin Meiwes.com
 6.40  Hadrians Divide   6  vs   6  The Maxwells    6.40  Mean Machine  10  vs  8  Tesco
 7.30  Armin Meiwes.com  10  vs   7  5 Belly's    7.30  The Maxwells  5  vs  6  Menace
 8.20  OBA Plays Kabbadi   4  vs   4  Menace    8.20  OBA Plays Kabbadi  6  vs  3  5 Belly's
 9.10  Great Witcombe FC   4  vs   8  Tesco    9.10  Harlem Globetrotters  14  vs  5  Hadrians Divide
   SUNDAY 16th JAN              SUNDAY 27th FEB        
 5.00  Where's The Defence?   3  vs  11  Tesco    5.00  The Maxwells  9  vs  8  FC Commercial 
 5.50  Hadrians Divide   5  vs  12  5 Belly's    5.50  Where's The Defence?  14  vs  2  OBA Plays Kabbadi
 6.40  Great Witcombe FC   7  vs   7  OBA Plays Kabbadi    6.40  Hadrians Divide  8  vs  7  Menace
 7.30  Armin Meiwes.com  11  vs  10  Mean Machine    7.30  Armin Meiwes.com  5  vs  5  Great Witcombe FC
 8.20  Harlem Globetrotters   9  vs   1  The Maxwells    8.20  Harlem Globetrotters  7  vs  7  Mean Machine
 9.10  FC Commercial    6  vs  11  Menace    9.10  5 Belly's  6  vs  6  Tesco
   SUNDAY 23rd JAN              SUNDAY 6th MAR         
 5.00  Great Witcombe FC  6  vs  5  Hadrians Divide    5.00  Hadrians Divide  8  vs  4  FC Commercial 
 5.50  Armin Meiwes.com  4  vs  6  The Maxwells    5.50  Mean Machine  8  vs  7  The Maxwells
 6.40  Harlem Globetrotters  9  vs  2  Tesco    6.40  Harlem Globetrotters  7  vs  4  Armin Meiwes.com
 7.30  Where's The Defence?  7  vs  16  Menace    7.30  OBA Plays Kabbadi  6  vs  5  Tesco
 8.20  FC Commercial   5  vs  6  5 Belly's    8.20  Where's The Defence?  7  vs  7  5 Belly's
 9.10  OBA Plays Kabbadi  8  vs  14  Mean Machine    9.10  Great Witcombe FC  6  vs  4  Menace
   SUNDAY 30th JAN              SUNDAY 13th MAR        
 5.00  OBA Plays Kabbadi  10  vs  2  FC Commercial     5.00  Where's The Defence?  5  vs  3  FC Commercial 
 5.50  Harlem Globetrotters  10  vs  4  Menace    5.50  Mean Machine  10  vs  0  Menace
 6.40  Mean Machine  11  vs  6  5 Belly's    6.40  Great Witcombe FC  13  vs  4  The Maxwells
 7.30  The Maxwells  7  vs  6  Tesco    7.30  Harlem Globetrotters  8  vs  6  5 Belly's
 8.20  Where's The Defence?  7  vs  3  Great Witcombe FC    8.20  Hadrians Divide  11  vs  7  Tesco
 9.10  Armin Meiwes.com  10  vs  1  Hadrians Divide    9.10  Armin Meiwes.com  10  vs  2  OBA Plays Kabbadi
   SUNDAY 6th FEB              SUNDAY 20th MAR        
 5.00  Armin Meiwes.com  13  vs  2  FC Commercial       REARRANGED GAMES        
 5.50  Hadrians Divide  8  vs  6  Mean Machine      WILL BE PLAYED.        
 6.40  Menace  7  vs  10  Tesco              
 7.30  Great Witcombe FC  2  vs  8  5 Belly's              
 8.20  OBA Plays Kabbadi  1  vs  9  The Maxwells              
 9.10  Where's The Defence?  4  vs  15  Harlem Globetrotters              

SUNDAY DIVISION TWO

       SUNDAY 2nd JAN               SUNDAY  13th FEB        
 5.00  The Bottlers  6  vs  12  Boys  Aloud                    5.00  Concede A Lot  3  vs  7  The Bottlers                 
 5.50  Concede A Lot  5  vs  6  Here 4 The Beer    5.50  Here 4 The Beer  4  vs  7  The Latics C
 6.40  Magicians  5  vs  12  Ten Nil Down    6.40  Slow Starters  5  vs  3  Cupid Stunts
 7.30  Cupid Stunts  5  vs  2  The Specialists    7.30  Boys  Aloud  8  vs  5  The Specialists
 8.20  FCUK Utd.  2  vs  8  The Latics C    8.20  Ten Nil Down  5  vs  13  FCUK Utd.
 9.10  Slow Starters  7  vs  7  Surreal Madrid    9.10  Surreal Madrid  13  vs  7  Magicians
   SUNDAY 9th JAN              SUNDAY 20th FEB        
 5.00  Concede A Lot  4  vs  8  Slow Starters    5.00  Slow Starters  7  vs  6  FCUK Utd.
 5.50  Magicians  8  vs  8  FCUK Utd.    5.50  The Specialists  10  vs  4  Magicians
 6.40  The Specialists  5  vs  12  Ten Nil Down    6.40  Concede A Lot  6  vs  6  The Latics C
 7.30  Here 4 The Beer  2  vs  9  Boys  Aloud    7.30  Ten Nil Down  11  vs  12  Surreal Madrid
 8.20  Cupid Stunts  2  vs  3  Surreal Madrid    8.20  Here 4 The Beer  8  vs  7  The Bottlers
 9.10  The Bottlers  10  vs  11  The Latics C    9.10  Boys  Aloud  6  vs  6  Cupid Stunts
   SUNDAY 16th JAN              SUNDAY 27th FEB        
 5.00  Cupid Stunts   7  vs   5  Magicians    5.00  Surreal Madrid  12  vs  10  Here 4 The Beer
 5.50  The Specialists   9  vs   5  The Bottlers    5.50  FCUK Utd.  7  vs  3  The Bottlers
 6.40  The Latics C   7  vs   6  Slow Starters    6.40  Concede A Lot  6  vs  6  Boys  Aloud
 7.30  Concede A Lot   6  vs   7  FCUK Utd.    7.30  Slow Starters  11  vs  9  The Specialists
 8.20  Surreal Madrid  11  vs   5  Boys  Aloud    8.20  Ten Nil Down  7  vs  1  Cupid Stunts
 9.10  Ten Nil Down   9  vs   5  Here 4 The Beer    9.10  The Latics C  8  vs  5  Magicians
   SUNDAY 23rd JAN              SUNDAY 6th MAR         
 5.00  Surreal Madrid  11  vs  4  FCUK Utd.    5.00  The Latics C  4  vs  14  The Specialists
 5.50  The Latics C  5  vs  9  Boys  Aloud    5.50  Concede A Lot  3  vs  17  Surreal Madrid
 6.40  Ten Nil Down  12  vs  7  Slow Starters    6.40  Boys  Aloud  6  vs  12  FCUK Utd.
 7.30  Cupid Stunts  9  vs  4  The Bottlers    7.30  Here 4 The Beer  3  vs  8  Cupid Stunts
 8.20  Here 4 The Beer  8  vs  6  Magicians    8.20  Slow Starters  4  vs  3  Magicians
 9.10  Concede A Lot  6  vs  5  The Specialists    9.10  Ten Nil Down  8  vs  6  The Bottlers
   SUNDAY 30th JAN              SUNDAY 13th MAR        
 5.00  Here 4 The Beer  7  vs  3  The Specialists    5.00  Boys  Aloud  6  vs  6  Magicians
 5.50  Ten Nil Down  14  vs  4  Boys  Aloud    5.50  Here 4 The Beer  9  vs  4  Slow Starters
 6.40  Concede A Lot  7  vs  5  Magicians    6.40  Surreal Madrid  12  vs  6  The Bottlers
 7.30  Surreal Madrid  10  vs  6  The Latics C    7.30  Concede A Lot  6  vs  8  Ten Nil Down
 8.20  Slow Starters  5  vs  13  The Bottlers    8.20  The Latics C  5  vs  9  Cupid Stunts
 9.10  FCUK Utd.  4  vs  6  Cupid Stunts    9.10  The Specialists  5  vs  8  FCUK Utd.
   SUNDAY 6th FEB              SUNDAY 20th MAR        
 5.00  The Latics C  6  vs  7  Ten Nil Down      REARRANGED GAMES        
 5.50  Surreal Madrid  9  vs  12  The Specialists      WILL BE PLAYED.        
 6.40  Here 4 The Beer  7  vs  3  FCUK Utd.              
 7.30  Magicians  6  vs  7  The Bottlers              
 8.20  Concede A Lot  4  vs  4  Cupid Stunts              
 9.10  Boys  Aloud  7  vs  14  Slow Starters              

SUNDAY DIVISION THREE

       SUNDAY 2nd JAN               SUNDAY  13th FEB        
 5.00  Krayz  2  vs  5  Men In Black                   5.00  Men In Black  2  vs  10  Hartpury Hunks               
 5.50  Trance-Fix  3  vs  5  Hartpury Hunks    5.50  Krayz  4  vs  5  Barney's Army
 6.40  Norfolk N Chance  4  vs  3  Village Allstars    6.40  Blatant Rage RIP  6  vs  4  Da Tn'z Squad
 7.30  Blatant Rage RIP  9  vs  4  Mine Mine Five    7.30  Trance-Fix  8  vs  7  Mine Mine Five
 8.20  Ballsalona  3  vs  4  Barney's Army    8.20  Ballsalona  10  vs  1  Norfolk N Chance
 9.10  Ultimate Destroyers  9  vs  10  Da Tn'z Squad    9.10  Ultimate Destroyers  4  vs  6  Village Allstars
   SUNDAY 9th JAN              SUNDAY 20th FEB        
 5.00  Da Tn'z Squad   6  vs  3  Men In Black    5.00  Barney's Army  4  vs  1  Men In Black
 5.50  Ballsalona   4  vs  4  Village Allstars    5.50  Krayz  2  vs  1  Hartpury Hunks
 6.40  Ultimate Destroyers  10  vs  5  Blatant Rage RIP    6.40  Mine Mine Five  7  vs  7  Village Allstars
 7.30  Trance-Fix   1  vs  2  Krayz    7.30  Ballsalona  1  vs  6  Da Tn'z Squad
 8.20  Norfolk N Chance   8  vs  4  Mine Mine Five    8.20  Ultimate Destroyers  5  vs  5  Norfolk N Chance
 9.10  Barney's Army   2  vs  4  Hartpury Hunks    9.10  Blatant Rage RIP  4  vs  10  Trance-Fix
   SUNDAY 16th JAN              SUNDAY 27th FEB        
 5.00  Ballsalona  5  vs  4  Men In Black    5.00  Trance-Fix  10  vs  2  Men In Black
 5.50  Barney's Army  6  vs  5  Da Tn'z Squad    5.50  Blatant Rage RIP  10  vs  4  Norfolk N Chance
 6.40  Ultimate Destroyers  4  vs  4  Trance-Fix    6.40  Ballsalona  4  vs  4  Hartpury Hunks
 7.30  Mine Mine Five  7  vs  4  Hartpury Hunks    7.30  Ultimate Destroyers  4  vs  2  Krayz
 8.20  Blatant Rage RIP  3  vs  9  Village Allstars    8.20  Mine Mine Five  7  vs  8  Da Tn'z Squad
 9.10  Norfolk N Chance  0  vs  2  Krayz    9.10  Barney's Army  6  vs  4  Village Allstars
   SUNDAY 23rd JAN              SUNDAY 6th MAR         
 5.00  Mine Mine Five  5  vs  3  Men In Black    5.00  Ultimate Destroyers  7  vs  5  Men In Black
 5.50  Ultimate Destroyers  1  vs  2  Ballsalona    5.50  Da Tn'z Squad  9  vs  4  Village Allstars
 6.40  Krayz  6  vs  2  Village Allstars    6.40  Barney's Army  8  vs  3  Mine Mine Five
 7.30  Norfolk N Chance  5  vs  9  Da Tn'z Squad    7.30  Ballsalona  7  vs  6  Trance-Fix
 8.20  Barney's Army  3  vs  0  Trance-Fix    8.20  Blatant Rage RIP  3  vs  7  Krayz
 9.10  Blatant Rage RIP  9  vs  5  Hartpury Hunks    9.10  Norfolk N Chance  3  vs  9  Hartpury Hunks
   SUNDAY 30th JAN              SUNDAY 13th MAR        
 5.00  Village Allstars  13  vs  6  Men In Black    5.00  Ultimate Destroyers  0  vs  10  Hartpury Hunks
 5.50  Norfolk N Chance  5  vs  1  Trance-Fix    5.50  Norfolk N Chance  0  vs  5  Men In Black
 6.40  Blatant Rage RIP  5  vs  5  Ballsalona    6.40  Da Tn'z Squad  7  vs  3  Krayz
 7.30  Ultimate Destroyers  6  vs  7  Barney's Army    7.30  Blatant Rage RIP  7  vs  9  Barney's Army
 8.20  Da Tn'z Squad  4  vs  1  Hartpury Hunks    8.20  Trance-Fix  5  vs  5  Village Allstars
 9.10  Mine Mine Five  3  vs  4  Krayz    9.10  Ballsalona  10  vs  4  Mine Mine Five
   SUNDAY 6th FEB              SUNDAY 20th MAR        
 5.00  Blatant Rage RIP  8  vs  9  Men In Black      REARRANGED GAMES        
 5.50  Ultimate Destroyers  5  vs  6  Mine Mine Five      WILL BE PLAYED.        
 6.40  Norfolk N Chance  3  vs  6  Barney's Army              
 7.30  Village Allstars  5  vs  11  Hartpury Hunks              
 8.20  Ballsalona  2  vs  3  Krayz              
 9.10  Trance-Fix  5  vs  3  Da Tn'z Squad              

SUNDAY DIVISION FOUR

       SUNDAY 2nd JAN               SUNDAY  13th FEB        
 5.00  4 Men & A Furby  6  vs  7  The Krusty Crab         5.00  Burton Boyz  3  vs  6  The Krusty Crab            
 5.50  Burton Boyz  10  vs  5  Predators    5.50  Predators  7  vs  5  Grumpy Old Men
 6.40  Donuts  10  vs  4  Pikeys    6.40  Need 2B Utd.  10  vs  5  The Sparks
 7.30  Hemplan Harriers  8  vs  12  The Sparks    7.30  Hemplan Harriers  3  vs  3  4 Men & A Furby
 8.20  Quedgeley Unathletic  14  vs  7  Grumpy Old Men    8.20  Quedgeley Unathletic  14  vs  6  Donuts
 9.10  Need 2B Utd.  7  vs  2  The All Dayers    9.10  The All Dayers  7  vs  5  Pikeys
   SUNDAY 9th JAN              SUNDAY 20th FEB        
 5.00  Burton Boyz   4  vs  7  Need 2B Utd.    5.00  Quedgeley Unathletic  4  vs  4  Need 2B Utd.
 5.50  Quedgeley Unathletic  10  vs  7  Pikeys    5.50  Hemplan Harriers  9  vs  8  Pikeys
 6.40  The All Dayers   3  vs  1  The Sparks    6.40  Grumpy Old Men  7  vs  15  Burton Boyz
 7.30  Predators   3  vs  1  4 Men & A Furby    7.30  The All Dayers  9  vs  2  Donuts
 8.20  Hemplan Harriers   3  vs  7  Donuts    8.20  Predators  0  vs  10  The Krusty Crab 
 9.10  The Krusty Crab    5  vs  0  Grumpy Old Men    9.10  The Sparks  4  vs  8  4 Men & A Furby
   SUNDAY 16th JAN              SUNDAY 27th FEB        
 5.00  Pikeys  6  vs   4  The Sparks    5.00  Predators  3  vs  15  The All Dayers
 5.50  Grumpy Old Men  5  vs   5  Need 2B Utd.    5.50  Donuts  8  vs  7  The Sparks
 6.40  Hemplan Harriers  6  vs  11  The Krusty Crab     6.40  Hemplan Harriers  3  vs  6  Need 2B Utd.
 7.30  Quedgeley Unathletic  6  vs   6  Burton Boyz    7.30  Quedgeley Unathletic  5  vs  7  The Krusty Crab 
 8.20  4 Men & A Furby  3  vs   5  The All Dayers    8.20  4 Men & A Furby  4  vs  3  Burton Boyz
 9.10  Donuts  3  vs   8  Predators    9.10  Grumpy Old Men  6  vs  9  Pikeys
   SUNDAY 23rd JAN              SUNDAY 6th MAR         
 5.00  Quedgeley Unathletic  11  vs  1  The All Dayers    5.00  Hemplan Harriers  9  vs  11  Grumpy Old Men
 5.50  The Sparks  2  vs  9  The Krusty Crab     5.50  The All Dayers  4  vs  8  Burton Boyz
 6.40  4 Men & A Furby  7  vs  4  Grumpy Old Men    6.40  Quedgeley Unathletic  2  vs  5  4 Men & A Furby
 7.30  Donuts  5  vs  4  Need 2B Utd.    7.30  Predators  8  vs  7  The Sparks
 8.20  Predators  5  vs  3  Pikeys    8.20  Pikeys  3  vs  5  Need 2B Utd.
 9.10  Hemplan Harriers  6  vs  6  Burton Boyz    9.10  Donuts  5  vs  4  The Krusty Crab 
   SUNDAY 30th JAN              SUNDAY 13th MAR        
 5.00  Hemplan Harriers  9  vs  4  Predators    5.00  4 Men & A Furby  5  vs  4  Pikeys
 5.50  Donuts  2  vs  3  4 Men & A Furby    5.50  Need 2B Utd.  11  vs  2  Predators
 6.40  Pikeys  2  vs  7  Burton Boyz    6.40  The All Dayers  5  vs  8  The Krusty Crab 
 7.30  The All Dayers  3  vs  11  Grumpy Old Men    7.30  Donuts  4  vs  6  Burton Boyz
 8.20  Need 2B Utd.  5  vs  1  The Krusty Crab     8.20  Grumpy Old Men  7  vs  7  The Sparks
 9.10  Quedgeley Unathletic  7  vs  12  The Sparks    9.10  Quedgeley Unathletic  3  vs  9  Hemplan Harriers
   SUNDAY 6th FEB              SUNDAY 20th MAR        
 5.00  Hemplan Harriers  11  vs  9  The All Dayers      REARRANGED GAMES        
 5.50  Grumpy Old Men  7  vs  5  Donuts      WILL BE PLAYED.        
 6.40  Quedgeley Unathletic  15  vs  4  Predators              
 7.30  The Krusty Crab   7  vs  3  Pikeys              
 8.20  The Sparks  2  vs  9  Burton Boyz              
 9.10  Need 2B Utd.  4  vs  6  4 Men & A Furby              

QUALIFICATION - DIV A

 Sunday 3rd October                      Sunday 14th November                                               
 5.00   Mean Machine                       13   vs   4   FC Commercial                5.00   FC Commercial                       5  vs  10   Concede A Lot           
 5.50  Surreal Madrid  12  vs  5  Hadrians Divide    5.50  Surreal Madrid  7  vs  19  Mean Machine
 6.40  Harlem Globetrotters  13  vs  5  The Specialists    6.40  The Maxwells  3  vs  11  Tesco
 7.30  Not Fully Focussed  9  vs  10  Menace    7.30  Hadrians Divide  5  vs  10  Menace
 8.20  Great Witcombe FC  8  vs  3  Concede A Lot     8.20  Great Witcombe FC  10  vs  4  The Specialists
 9.10  The Latics C  3  vs  7  Tesco    9.10  Harlem Globetrotters  25  vs  2  The Latics C
   Sunday 10th October              Sunday 21st November         
 5.00  Hadrians Divide  6  vs  8  FC Commercial    5.00  Harlem Globetrotters  11  vs  3  Menace
 5.50  Mean Machine  16  vs  10  Tesco    5.50  Great Witcombe FC  5  vs  3  Tesco
 6.40  Not Fully Focussed  9  vs  7  The Latics C    6.40  Mean Machine  10  vs  5  Concede A Lot 
 7.30  Great Witcombe FC  10  vs  0  Harlem Globetrotters    7.30  The Specialists  5  vs  6  The Latics C
 8.20  The Specialists  3  vs  6  Menace    8.20  FC Commercial  4  vs  10  Surreal Madrid
 9.10  Concede A Lot   9  vs  8  Surreal Madrid    9.10  The Maxwells  4  vs  6  Hadrians Divide
   Sunday 17th October              Sunday 28th November        
 5.00  Concede A Lot   8  vs  11  Tesco    5.00  The Latics C  5  vs  6  FC Commercial
 5.50  Harlem Globetrotters  11  vs  5  Not Fully Focussed    5.50  Menace  6  vs  5  Tesco
 6.40  Menace  9  vs  2  Surreal Madrid    6.40  The Maxwells  10  vs  5  The Specialists
 7.30  Great Witcombe FC  7  vs  13  Mean Machine    7.30  Great Witcombe FC  8  vs  5  Surreal Madrid
 8.20  Hadrians Divide  12  vs  7  The Latics C    8.20  Mean Machine  17  vs  7  Hadrians Divide
 9.10  FC Commercial  9  vs  7  The Specialists    9.10  Harlem Globetrotters  10  vs  13  Concede A Lot 
   Sunday 24th October              Sunday 5th December        
 5.00  Not Fully Focussed  3  vs  4  Surreal Madrid    5.00  The Maxwells  4  vs  11  FC Commercial
 5.50  Great Witcombe FC  6  vs  4  The Latics C    5.50  The Latics C  8  vs  23  Mean Machine
 6.40  Hadrians Divide  7  vs  3  Concede A Lot     6.40  Great Witcombe FC  10  vs  4  Hadrians Divide
 7.30  The Specialists  2  vs  10  Tesco    7.30  Menace  7  vs  5  Concede A Lot 
 8.20  Harlem Globetrotters  0  vs  10  FC Commercial    8.20  Harlem Globetrotters  6  vs  11  Tesco
 9.10  Mean Machine  14  vs  7  Menace    9.10  The Specialists  7  vs  10  Surreal Madrid
   Sunday 31st October               Sunday 12th December        
 5.00  FC Commercial  6  vs  8  Menace    5.00  Tesco  13  vs  5  FC Commercial
 5.50  The Specialists  6  vs  11  Hadrians Divide    5.50  The Specialists  8  vs  9  Mean Machine
 6.40  Harlem Globetrotters  8  vs  10  Mean Machine    6.40  The Latics C  11  vs  8  Surreal Madrid
 7.30  Concede A Lot   9  vs  13  The Latics C    7.30  Harlem Globetrotters  L  vs  W  Hadrians Divide
 8.20  Tesco  6  vs  5  Surreal Madrid    8.20  The Maxwells  10  vs  9  Concede A Lot 
 9.10  Great Witcombe FC  7  vs  4  The Maxwells    9.10  Great Witcombe FC   5  vs  6   Menace
   Sunday 7th November  

 

 

 

             

 

 5.00

 Great Witcombe FC

 9  vs  6

 FC Commercial

  

 

       
 5.50  The Maxwells  10  vs  8  Mean Machine               
 6.40  The Specialists  8  vs  7  Concede A Lot               
 7.30  Harlem Globetrotters  16  vs  4  Surreal Madrid              
 8.20  Menace  6  vs  5  The Latics C              
 9.10  Tesco  8  vs  4  Hadrians Divide              

QUALIFICATION - DIV B

 Sunday 3rd October                     Sunday 14th November                                                
 5.00   Blatent Rage RIP                     4   vs   10   The Bottlers                    5.00   Blatent Rage RIP                      5  vs  12   Men In Black              
 5.50  Men In Black  5  vs  6  Da Tn'z Squad    5.50  Cupid Stunts  4  vs  6  Armin Meiwes.com
 6.40  Armin Meiwes.com  7  vs  6  Where's The Defence?    6.40  Ten Nil Down  9  vs  4  Da Tn'z Squad
 7.30  Ten Nil Down  5  vs  12  5 Belly's    7.30  Here 4 The Beer  7  vs  5  The Bottlers
 8.20  Village Allstars  7  vs  13  Here 4 The Beer    8.20  OBA Plays Kabbadi  3  vs  6  5 Belly's
 9.10  OBA Plays Kabbadi  4  vs  6  Cupid Stunts    9.10  Where's The Defence?   8  vs   6  Village Allstars
   Sunday 10th October              Sunday 21st November         
 5.00  Here 4 The Beer  17  vs  7  Men In Black    5.00  Men In Black  8  vs  11  The Bottlers
 5.50  Armin Meiwes.com  13  vs  3  Village Allstars    5.50  OBA Plays Kabbadi  6  vs  2  Village Allstars
 6.40  5 Belly's  7  vs  6  Cupid Stunts    6.40  Where's The Defence?  5  vs  11  Cupid Stunts
 7.30  OBA Plays Kabbadi  6  vs  8  Blatent Rage RIP    7.30  Ten Nil Down  9  vs  7  Armin Meiwes.com
 8.20  Da Tn'z Squad  4  vs  4  The Bottlers    8.20  Here 4 The Beer  14  vs  1  Blatent Rage RIP
 9.10  Where's The Defence?  12  vs  11  Ten Nil Down    9.10  5 Belly's  15  vs  8  Da Tn'z Squad
   Sunday 17th October              Sunday 28th November        
 5.00  Men In Black  6  vs  14  Ten Nil Down    5.00  Village Allstars  8  vs  5  Men In Black
 5.50  OBA Plays Kabbadi  6  vs  6  Here 4 The Beer    5.50  Blatent Rage RIP  4  vs  12  Da Tn'z Squad
 6.40  Where's The Defence?  7  vs  7  The Bottlers    6.40  Armin Meiwes.com  21  vs  1  Here 4 The Beer
 7.30  Cupid Stunts  14  vs  6  Da Tn'z Squad    7.30  Where's The Defence?  14  vs  7  5 Belly's
 8.20  Armin Meiwes.com  7  vs  4  5 Belly's    8.20  OBA Plays Kabbadi  8  vs  7  Ten Nil Down
 9.10  Village Allstars  9  vs  8  Blatent Rage RIP    9.10  Cupid Stunts  8  vs  9  The Bottlers
   Sunday 24th October              Sunday 5th December        
 5.00  5 Belly's  7  vs  6  Men In Black    5.00  Where's The Defence?  7  vs  6  Men In Black
 5.50  Village Allstars  6  vs  16  Cupid Stunts    5.50  5 Belly's  7  vs  10  The Bottlers
 6.40  Ten Nil Down  11  vs  3  Blatent Rage RIP    6.40  Here 4 The Beer  6  vs  10  Ten Nil Down
 7.30  Where's The Defence?  7  vs  11  OBA Plays Kabbadi    7.30  Village Allstars  10  vs  9  Da Tn'z Squad
 8.20  Da Tn'z Squad  10  vs  11  Here 4 The Beer    8.20  Blatent Rage RIP  7  vs  8  Cupid Stunts
 9.10  Armin Meiwes.com  9  vs  3  The Bottlers    9.10  OBA Plays Kabbadi  4  vs  5  Armin Meiwes.com
   Sunday 31st October               Sunday 12th December        
 5.00  OBA Plays Kabbadi  16  vs  3  Men In Black    5.00  Cupid Stunts  5  vs  2  Men In Black
 5.50  Where's The Defence?  14  vs  3  Da Tn'z Squad    5.50  Where's The Defence?  14  vs  11  Blatent Rage RIP
 6.40  Armin Meiwes.com  6  vs  5  Blatent Rage RIP    6.40  OBA Plays Kabbadi  11  vs  4  The Bottlers
 7.30  The Bottlers  7  vs  7  Ten Nil Down    7.30  Here 4 The Beer  4  vs  11  5 Belly's
 8.20  Village Allstars  2  vs  24  5 Belly's    8.20  Armin Meiwes.com  10  vs  3  Da Tn'z Squad
 9.10  Cupid Stunts  4  vs  5  Here 4 The Beer    9.10  Village Allstars  8   vs  4   Ten Nil Down
   Sunday 7th November  

 

 

 

             

 

 5.00

 Armin Meiwes.com

 20  vs  3  Men In Black

 

 

           
 5.50  Blatent Rage RIP  3  vs  18  5 Belly's               
 6.40  Village Allstars  5  vs  7  The Bottlers              
 7.30  Where's The Defence?  18  vs  5  Here 4 The Beer              
 8.20  Ten Nil Down  12  vs  5  Cupid Stunts              
 9.10  OBA Plays Kabbadi  8  vs  7  Da Tn'z Squad              

QUALIFICATION - DIV C

 Sunday 3rd October                     Sunday 14th November                                                
 5.00   Slow Starters          11   vs   7   Trance Fix                       5.00   Krayz                        8  vs   Slow Starters              
 5.50  Krayz  1  vs  7  Barney's Army    5.50  Barney's Army  4  vs  4  FCUK Utd.
 6.40  Pikeys  4  vs  11  Burton Boyz    6.40  The Krusty Crab  7  vs  6  Boys Aloud
 7.30  Boys Aloud  4  vs  7  The Sparks    7.30  Trance-Fix  9  vs  2  The Sparks
 8.20  Magicians  9  vs  7  FCUK Utd.    8.20  Magicians  7  vs  5  Burton Boyz
 9.10  The Krusty Crab  9  vs  0  Hartpury Hunks    9.10  Pikeys  7  vs  15  Hartpury Hunks
   Sunday 10th October              Sunday 21st November         
 5.00  The Krusty Crab  4  vs  11  Krayz    5.00  The Krusty Crab  5  vs  10  Magicians
 5.50  Magicians  8  vs  10  Pikeys    5.50  Pikeys  9  vs  5  The Sparks
 6.40  Boys Aloud  4  vs  16  Hartpury Hunks    6.40  Krayz  4  vs  9  FCUK Utd.
 7.30  Barney's Army  7  vs  6  Trance-Fix    7.30  Hartpury Hunks  6  vs  4  Burton Boyz
 8.20  The Sparks  6  vs  7  Burton Boyz    8.20  Barney's Army  4  vs  1  Slow Starters
 9.10  FCUK Utd.  3  vs  11  Slow Starters    9.10  Boys Aloud  8  vs  5  Trance-Fix
   Sunday 17th October              Sunday 28th November        
 5.00  Boys Aloud  11  vs  5  Pikeys    5.00  Barney's Army  2  vs  4  Hartpury Hunks
 5.50  The Krusty Crab  4  vs  7  FCUK Utd.    5.50  Boys Aloud  9  vs  8  Burton Boyz
 6.40  The Sparks  3  vs  3  Slow Starters    6.40  The Krusty Crab  6  vs  6  The Sparks
 7.30  Magicians  5  vs  4  Krayz    7.30  Magicians  4  vs  8  Slow Starters
 8.20  Hartpury Hunks  1  vs  7  Trance-Fix    8.20  Krayz  6  vs  8  Trance-Fix
 9.10  Burton Boyz  3  vs  4  Barney's Army    9.10  Pikeys  4  vs  10  FCUK Utd.
   Sunday 24th October              Sunday 5th December        
 5.00  Magicians  9  vs  4  Hartpury Hunks    5.00  The Sparks  4  vs  9  FCUK Utd.
 5.50  Boys Aloud  11  vs  6  Slow Starters    5.50  Krayz  4  vs  1  Hartpury Hunks
 6.40  FCUK Utd.  8  vs  5  Trance-Fix    6.40  Magicians  10  vs  7  Trance-Fix
 7.30  The Krusty Crab  4  vs  3  Burton Boyz    7.30  Boys Aloud  4  vs  3  Barney's Army
 8.20  Barney's Army  3  vs  5  Pikeys    8.20  The Krusty Crab  16  vs  11  Pikeys
 9.10  The Sparks  2  vs  9  Krayz    9.10  Burton Boyz  9  vs  5  Slow Starters
   Sunday 31st October               Sunday 12th December        
 5.00  Barney's Army  15  vs  1  The Sparks    5.00  Pikeys  6  vs  11  Trance-Fix
 5.50  Burton Boyz  6  vs  6  Trance-Fix    5.50  The Krusty Crab  7  vs  6  Barney's Army
 6.40  Pikeys  0  vs  9  Krayz    6.40  Hartpury Hunks  4  vs  7  Slow Starters
 7.30  FCUK Utd.  4  vs  7  Hartpury Hunks    7.30  Krayz  7  vs  4  Burton Boyz
 8.20  The Krusty Crab  5  vs  10  Slow Starters    8.20  Boys Aloud  1  vs  9  FCUK Utd.
 9.10  Boys Aloud  6  vs  6  Magicians    9.10  Magicians   7  vs  9   The Sparks
   Sunday 7th November  

 

 

 

             

 

 5.00

 FCUK Utd.

 6  vs  2   Burton Boyz

 

 

          
 5.50  The Sparks  2  vs  11  Hartpury Hunks               
 6.40  Magicians  5  vs  5  Barney's Army              
 7.30  Pikeys  4  vs  7  Slow Starters              
 8.20  Boys Aloud  6  vs  2  Krayz              
 9.10  The Krusty Crab  4  vs  7  Trance-Fix              

QUALIFICATION - DIV D

 Sunday 3rd October                                                    Sunday 14th November                                                
 5.00   Quedgeley Unathletic                  10   vs   6   Donuts           5.00   Quedgeley Unathletic                   12  vs   2  Need 2B Utd.     
 5.50  Need 2B Utd.  17  vs  11  Grumpy Old Men    5.50  Grumpy Old Men  6  vs  14  4 Men & A Furby
 6.40  Ultimate Destroyers  12  vs  5  Predators    6.40  The All Dayers  5  vs  7  Norfolk N Chance
 7.30  Hemplan Harriers  10  vs  6  The All Dayers    7.30  Hemplan Harriers  7  vs  1  Donuts
 8.20  Ballsalona  4  vs  3  4 Men & A Furby    8.20  Ballsalona  10  vs  0  Predators
 9.10  Norfolk N Chance  3  vs  6  Mine Mine Five    9.10  Ultimate Destroyers   6  vs  Mine Mine Five
   Sunday 10th October              Sunday 21st November         
 5.00  Ultimate Destroyers  3  vs  3  Ballsalona    5.00  Norfolk N Chance  3  vs  7  Ballsalona
 5.50  Norfolk N Chance  7  vs  0  Need 2B Utd.    5.50  Ultimate Destroyers  5  vs  8  Hemplan Harriers
 6.40  Mine Mine Five  6  vs  5  The All Dayers    6.40  4 Men & A Furby  3  vs  4  Need 2B Utd.
 7.30  Donuts  5  vs  6  Grumpy Old Men    7.30  Mine Mine Five  4  vs  3  Predators
 8.20  Hemplan Harriers  3  vs  7  Predators    8.20  Quedgeley Unathletic                  8  vs  1  Grumpy Old Men
 9.10  Quedgeley Unathletic  3  vs  7  4 Men & A Furby    9.10  Donuts  6  vs  2  The All Dayers
   Sunday 17th October              Sunday 28th November        
 5.00  Ultimate Destroyers  12  vs  3  The All Dayers    5.00  Mine Mine Five  8  vs  7  Grumpy Old Men
 5.50  Norfolk N Chance  5  vs  1  4 Men & A Furby    5.50  Predators  4  vs  6  The All Dayers
 6.40  Quedgeley Unathletic                  12  vs  2  Hemplan Harriers    6.40  Norfolk N Chance  13  vs  5  Hemplan Harriers
 7.30  Ballsalona  3  vs  0  Need 2B Utd.    7.30  Quedgeley Unathletic                  4  vs  5  Ballsalona
 8.20  Mine Mine Five  10  vs  3  Donuts    8.20  Donuts  5  vs  12  Need 2B Utd.
 9.10  Predators  7  vs  3  Grumpy Old Men    9.10  Ultimate Destroyers  7  vs  2  4 Men & A Furby
   Sunday 24th October              Sunday 5th December        
 5.00  Ballsalona  3  vs  7  Mine Mine Five    5.00  4 Men & A Furby  3  vs  3  Hemplan Harriers
 5.50  Quedgeley Unathletic                  14  vs  3  The All Dayers    5.50  Mine Mine Five  7  vs  1  Need 2B Utd.
 6.40  4 Men & A Furby  6  vs  3  Donuts    6.40  Donuts  3  vs  7  Ballsalona
 7.30  Norfolk N Chance  7  vs  6  Predators    7.30  Grumpy Old Men  5  vs  5  The All Dayers
 8.20  Ultimate Destroyers  10  vs  4  Grumpy Old Men    8.20  Ultimate Destroyers  2  vs  7  Norfolk N Chance
 9.10  Hemplan Harriers  6  vs  12  Need 2B Utd.    9.10  Quedgeley Unathletic                  10  vs  5  Predators
   Sunday 31st October               Sunday 12th December        
 5.00  Hemplan Harriers  7  vs  15  Grumpy Old Men    5.00  Ultimate Destroyers  9  vs  4  Donuts
 5.50  Predators  6  vs  2  Donuts    5.50  Grumpy Old Men  4  vs  7  Norfolk N Chance
 6.40  Ultimate Destroyers  8  vs  2  Need 2B Utd.    6.40  Quedgeley Unathletic                  3  vs  3  Mine Mine Five
 7.30  Mine Mine Five  1  vs  2  4 Men & A Furby    7.30  Predators  5  vs  8  Need 2B Utd.
 8.20  Quedgeley Unathletic                  5  vs  7  Norfolk N Chance    8.20  4 Men & A Furby  5  vs  5  The All Dayers
 9.10  Ballsalona  13  vs  3  The All Dayers    9.10  Hemplan Harriers   5  vs  8   Ballsalona
   Sunday 7th November  

 

 

 

              

 

 5.00

 4 Men & A Furby

 3  vs  8  Predators

 

 

          
 5.50  Hemplan Harriers  3  vs  6  Mine Mine Five               
 6.40  Grumpy Old Men  3  vs  10  Ballsalona              
 7.30  Quedgeley Unathletic                  7  vs  11  Ultimate Destroyers              
 8.20  The All Dayers  4  vs  11  Need 2B Utd.              
 9.10  Norfolk N Chance  7  vs  1  Donuts